وبلاگ

طراحی وب سایت در اصفهان

طراحی وب سایت در اصفهان

تا به حال به این فکر کردید که چطور شغل و کارتان را گسترش دهید!؟ چطور بازارهای جدیدی برای خدمات و محصولاتتان پیدا کنید!؟ و چطور بهتر و بیشتر دیده شود!؟

امروزه شرکت ها و موسساتی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که اطلاع رسانی آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. اولین راهی که برای رفع این مشکل به ذهن میرسد تبلیغات است.

هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را اعلام و مدام آنرا یادآوری نمایید.

اينترنت فضاي نامحدود و بي‌انتهايی است. در اين مكان شما بدون واسطه با ميليون‌ها انسان در سراسر جهان در ارتباط هستيد. بنابراين چنانچه در اين فضا به تبليغ و معرفي خدمات و محصولات خود بپردازيد مطمئنا نتيجه بهتري خواهيد گرفت. هزينه تبليغات در اينترنت بسيار پايين تر از ساير رسانه‌هاي مجازي مي باشد، ورود به دنياي اينترنت آزاد و ارائه خدمات در آن بسیار ارزان‌تر است.

شما با ايجاد يك وب سايت ميتوانيد شرح خدمات، كليه نمونه‌كارها، كاتالوگها و مشخصات محصولات خود را بدون نگراني در خصوص حجم اطلاعات ارائه شده، در اين فضاي مجازي قرار دهيد و در صورت بروز هرگونه تغييرات، فوراً اطلاعات خود را بروز رساني نمائيد. اينترنت فضاي متعلق به امروز و فرداست و اعمال تغييرات در آن سريع و ساده است.

طراحی وب سایت یک تخصص است ما این تخصص را در شهر اصفهان به خدمت گرفته ایم…

وب سایت شما می تواند بزرگترین ابزار تبلیغاتی، عرضه خدمات و محصولات و معرفی شما به مشتریانتان باشد. ایجاد وب سایت متناسب با فعالیتهای شما می تواند مزایای زیادی برای شما در پی داشته باشد. در عصر اطلاعات و ارتباطات، مخاطبين و رقيبان شما فقط به اندازه يک کليک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنيا صدها ميليون نفر از اينترنت استفاده مينمايند. زمينه فعاليت شما هر چه ميخواهد باشد، مسلما شما هرگز نميتوانيد به سادگی از اين جمعيت صرفه نظر کنيد.

مزیت های طراحی و راه اندازی وب سایت

* مشخصات کالا و خدمات شما به سهولت قابل دسترسی، مشاهده و جستجو خواهد بود و امکان ارزیابی و مقایسه نظرات مشتریان را در اختیار سایر کاربران سایت خود قرار داده اید.

* هزینه راه اندازی یک وب سایت به مراتب پایین تر از ایجاد یک کسب و کار فیزیکی است.

* نمایشگاه محصولات و عرضه خدمات شما به صورت ۲۴ ساعته قابل دسترسی است، هزینه زمانی و مالی بسیار کمتری برای شما دارد، شما مالیات پرداخت نمی کنید و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمی شود!

* موتورهای جستجو در اینترنت به طور رایگان شما را محبوب خواهند کرد. کاربران خدمات متفاوت شما را به اشتراک خواهند گذاشت.

* بازدیدکنندگان و مشتریان شما، منحصر به یک منطقه یا شهر نخواهند بود.

به این نکته توجه کنید که شرکتهای رقیب نیز بیکار ننشسته اند و برخی در این راه از شما پیشی گرفته اند، پس با مطالعه و مشاوره در صدد ایجاد استراتژی خاصی برای بازاریابی و جذب مشتریان خود باشید، باید بتوانیم فعالیتهای خود را به گونه ای سامان دهیم که جلوتر از رقبای خود باشیم و بتوانیم سهم بیشتری از بازار را بدست آوریم.

خدمات شرکت رایانیک برای شما

تخصص ما طراحی وب سایت است و مفتخر هستیم که خدمات طراحی سایت را در اصفهان عرضه می داریم. برای دانستن بیشتر آن چه ما برای شما انجام میدهیم در از صفحه خدمات شرکت رایانیک دیدن فرمایید.

شرکت رایانیک همیشه حاضر است به عنوان شریک تجاری شما در وب تمام تجربیات خود را در اختیار شما قرار داده و یا حتی به عنوان مشاور بازاریابی اینترنتی شما عمل نموده و راهکارهای پیشرفت روز افزون شما را میسر نماید.

در شرکت رایانیک ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم.

طراحی وب سایت و تبدیل نام شما به برندی بزرگ در اینترنت نیازمند دانش طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing ) می باشد که از دور بسیار ساده و در عین حال بسیار پیچیده است. البته به شرطی که بخواهیم حرفه ای عمل نماییم!

رضايتمندی مشتريان هدف اصلی شرکت رایانیک می باشد که استفاده از تکنيکهای روز در طراحی گرافيکی چشم نواز، بهينه سازی سايت، برنامه نويسی پيشرفته، پاسخگويی و خدمات پس از فروش اين رضايتمندی را در بين مشتريان ما بوجود آورده است.

پشتیبانی وب سایت شرکت رایانیک به طور کامل و بلند مدت از وب سایت طراحی شده پشتیبانی خواهد کرد و بطور نامحدود آماده ارائه خدمات و پیشنهادات جدید جهت توسعه فعالیتهای شما می باشد.

شما می توانید جدیدترین سایت های طراحی شده و بهینه سازی شده در داخل و خارج از کشور که توسط شرکت رایانیک انجام گرفته اند را در بخش نمونه کار های شرکت ملاحظه بفرمایید.

شرکت رایانیک در همه حال کار خود را ضمانت می کند و این اطمینان را به مشتریان میدهد که بتوانند خدمات پایداری را عرضه دارند.

اگر شما به دنبال راه حلی مناسب حرفه ای برای حضور موفق در دنیای وب هستید، رایانیک را انتخاب می کنید. اما اگر در انتخاب مردد هستید و یا حتی با شرکت دیگری تصمیم همکاری دارید قبل از هر اقدامی از ۵ دقیقه مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

تلفن تماس: ۳۲۲۷۸۱۵۴ – ۰۳۸

5minutes free advice

نوشته شده در: طراحی سایت

ارسال دیدگاه (0) ↓